Na hasło "WAKACJE" - rabat 30% na wszystko do 31.07

Na hasło "WAKACJE" - rabat 30% na wszystko do 31.07

OLEJKI ETERYCZNE, CZY ZNAJDĄ SWOJE ZASTOSOWANIE W PANS, PANDAS, ASD? 

OPIS SZKOLENIA

Olejki eteryczne przekraczają barierę krew-mózg, dzięki temu są wyjątkowo korzystne w przypadku zaburzeń powstających w mózgu, nie tylko z poziomu fizycznego, ale z fundamentalnego poziomu reakcji emocjonalnych.
Ze względu na drobną strukturę molekularną składników są one niezwykle skoncentrowane. Jedna kropla zawiera około 40 milionów cząsteczek – nawet wdychanie niewielkiej ilości oparów olejku może mieć głęboki wpływ na ciało, mózg i emocje.
Cząsteczki wdychane przez nos lub usta są również przenoszone do płuc i układu oddechowego. Podczas wdychania cząsteczki przedostają się przez nos i wpływają na mózg za pośrednictwem różnych receptorów, w tym układu limbicznego – zwanego „emocjonalną częścią mózgu”.
Układ limbiczny jest bezpośrednio połączony z częściami mózgu kontrolującymi tętno, ciśnienie krwi, oddychanie, pamięć, poziom stresu i hormony. To może wyjaśniać, dlaczego zapachy często wywołują emocje.
Olejki eliminują wirusy, infekcje bakteryjne i drożdżaki. Mają kojące działanie na układ pokarmowy, a także mogą zwalczyć gorączkę!

ZAWARTOŚĆ KURSU:

Cena: 40 zł

Olejki eteryczne eliminują wirusy, infekcje bakteryjne i drożdżaki. Mają kojące działanie na układ pokarmowy, a także mogą zwalczyć gorączkę