POZNAJ NAJNOWSZY MATERIAŁ O MORFOLOGII KRWI

POZNAJ NAJNOWSZY MATERIAŁ O MORFOLOGII KRWI

MORFOLOGIA KRWI – podstawy interpretacji badań

OPIS SZKOLENIA

Badanie jakim jest morfologia krwi może nie jest najprzyjemniejszym doświadczeniem dla dziecka, ale jest ważną częścią w budowaniu planu zdrowotnego, szczególnie jeśli rozwój pociechy budzi nasz niepokój. Taka jedna fiolka krwi może wiele powiedzieć na temat zdrowia naszego dziecka.

Jak często spotykasz się z podejściem, że mimo różnych strzałek w górę, w dół, widocznych w wynikach badań dostajesz informację, że to nieważne, że to nieistotne, żeby się nie przejmować? Czujesz, że coś jest nie tak, ale kiedy przychodzą wyniki, dowiadujesz się, że „wszystko wygląda normalnie”.
Jeśli brzmi to znajomo, nie jesteś sam/sama!

Morfologia krwi może dostarczyć nam informacji o wielu niedoborach żywieniowych w tym żelaza, miedzi, B1, B12, B6, B9 oraz witaminy C, może pokazać jak funkcjonują niektóre narządy np. nadnercza, tarczyca. Dowiesz się dzięki niej, czy dziecko cierpi na przewlekłe infekcje, będziesz potrafił/potrafiła je odróżniać, a także, co najważniejsze w grupie naszych dzieci, czy organizm jest pod wpływem stanu zapalnego i stresu oksydacyjnego.

Zapraszam rodziców bystrzaków!

ZAWARTOŚĆ KURSU:

Cena: 120 zł

Dowiedz się, czy dziecko cierpi na przewlekłe infekcje, jak je odróżniać, a także, czy organizm jest pod wpływem stanu zapalnego i stresu oksydacyjnego.